UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sygnalizacja przy rynku Dąbka- Piłsudskiego- TRAGEDIA! Ile jeszcze to będzie trwać, żeby przejść trzeba BIEC!!!!
Sygnalizacja przy rynku Dąbka- Piłsudskiego- TRAGEDIA! Ile jeszcze to będzie trwać, żeby przejść trzeba BIEC!!!!