UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sygnalizacja przy rynku Dąbka- Piłsudskiego- TRAGEDIA! Ile jeszcze to będzie trwać, żeby przejść trzeba BIEC!!!!


Anuluj