33
19.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sekundniki są bezużyteczne, bo poprawiają bezpieczeństwo i płynność ruchu. Będzie za to więcej skrzyżowań z przyciskami dla pieszych, bo te są kompletnie bez sensu, zwłaszcza w świetle obowiązujących dzisiaj regulacji o pierwszeństwie pieszego. .. ale to nowoczesna infrastruktura, dzięki której miasto staje się nowocześniejsze i potężniejsze. ..
GłębokaMyśl (2021.11.22)
kiedy miasto opracuje kompleksowy plan likwidacji sygnalizacji na rzecz budowy rond? za ci ludzie z UM biorą pieniądze? Ronda budować i to jak najszybciej, czy to trzeba powtarzać w nieskończoność? kto tam kombinuje i robi wszystko aby te idiotycznie poustawiane światełka świeciły i tamowały ruch w mieście?
Yjm. (2021.11.25)

info

0  
  0
Może wreszcie ktoś mądry zajmie się czerwoną falą w Elblągu. Jest beznadzieja. Czerwone zatrzymują ruch prawie na każdym skrzyżowaniu. Nie ma płynności, a wystarczyłoby tylko na co drugim skrzyżowaniu przesunąć cykl o połowę i sprawa w większości załatwiona. Np. światła Bema-Zeromskiego póżniej przy Grobli z Traugutta i dalej AK z Pocztową. .. i jedziemy pięknie. Podobnie na innych odcinkach.
dobrzemyśle (2021.11.26)

info

1  
  0