A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@zenobiusz - Ta, jeszcze jeden powiew świeżości i Elbląg będzie uzdrowiskiem
TEN CO POPSUŁ albo źle wykonał
chcemy zielonej fali BUCHACHA to dostaniecie ale piątą falę srovidu i po 4 5 dawce cud leku
jeżeli na każdym skrzyżowaniu jest czerwone to prawidłowo. po zmianie świateł na każdym będzie zielone. poprostu jeździsz o nieodpowiedniej porze. .
Przyciski dla pieszych są niesprawne.
Miasto ogłosiło przetarg na kontrolę, utrzymanie i wymianę sygnalizacji świetlnych, eeeee serio ?? a to nie można po ludzku normalnie czyli miasto powinno mieć zespół kilku typków którzy to ogarną to chcą firmę która wezmie za to grubo oj grubo, niedługo będą ogłaszać przetarg na utrzymanie i kontrole krawężników i chodników ale usuwaniem mchu w szczelinach to już inna firma będzie się zajmować z przetargu, i powinni też zatrudnić firmę która będzie leczyć psychiatrycznie patoratuszek, emblong to bogate miasto jednak
A kto naprawia spowolniacze predkości - chyba nikt. Zakładają i nikogo o obchodzi ich stan po kilku miesiącach eksploatacji
ronda budować!!!!!
Gorzej działającej sygnalizacji świetlnej niż w Elblągu, w Polsce nie ma.
To niestety prawda w Elblągu światła działają jak by to był rzut monetą. Jest jednym z najgorszych miast jeżeli chodzi o rozwiązanie działania świateł.