UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

żeby mieć zieloną falę trzeba jeździć prawidłowo i przestrzegać zasad ruchu drogowego. w elblągu to nawet parkować nie potrafią, że o innych wykroczeniach nie wspomnę.


Anuluj