UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
żeby mieć zieloną falę trzeba jeździć prawidłowo i przestrzegać zasad ruchu drogowego. w elblągu to nawet parkować nie potrafią, że o innych wykroczeniach nie wspomnę.
żeby mieć zieloną falę trzeba jeździć prawidłowo i przestrzegać zasad ruchu drogowego. w elblągu to nawet parkować nie potrafią, że o innych wykroczeniach nie wspomnę.