UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zlikwidować sygnalizację. To komunistyczny przeżytek. Tylko ronda mogą nas wyzwolić od korków wszelakich
Rondolog
Zlikwidować sygnalizację. To komunistyczny przeżytek. Tylko ronda mogą nas wyzwolić od korków wszelakich
Rondolog