Wybrany wątek opinii
W Elblągu światła tak działają jak i urząd ''działa''.
Do moderacji
Odpowiedz
22
2
@CNNN.. - Wszyscy narzekają na UM, ale jakoś nikt nie pomyśli o referendum. Za dwa lata to już będzie tylko wieś.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1