Wybrany wątek opinii

W Elblągu światła tak działają jak i urząd ''działa''.
CNNN.. (2021.11.19)
@CNNN.. - Wszyscy narzekają na UM, ale jakoś nikt nie pomyśli o referendum. Za dwa lata to już będzie tylko wieś.
(2021.11.20)
Powrót do komentarzy