UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co do sekudników to pomysł był badany w kilku dużych miastach i nie wypalił. O ile na zachodzie może działa to u nas wyniki badania były takie że ci którzy byli pierwsi na skrzyżowaniu i tak nie ruszali dynamicznie bo byli pierwsi i mieli temat głęboko w poważaniu a ci którym się zapalało pomarańczowe lub nawet czerwone dociskali gaz do dechy żeby tylko przeskoczyć. Tak źle i tak nie dobrze a wystarczy się skupić na prowadzeniu auta a nie na pisaniu SMS i komunikatów na Messengerze co jest najczęstszą przyczyną zamulania na skrzyżowaniach
Oczekuje fali hejtu