UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@CNNN.. - Wszyscy narzekają na UM, ale jakoś nikt nie pomyśli o referendum. Za dwa lata to już będzie tylko wieś.
@CNNN.. - Wszyscy narzekają na UM, ale jakoś nikt nie pomyśli o referendum. Za dwa lata to już będzie tylko wieś.