A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wielopoziomowy parking dla autobusów na placu wielkości. .. działki rekreacyjnej :D Ten kto to wymyślił widział jak wygląda autobus i jak się składa na zakręcie? Szczególnie jakby pod górę miał się jeszcze pchać?
Syn królowej szpitala ma doświadczenie w parkingach, może by on wziął za 1zł lub za darmo ten kawałek oleandrów??
Coraz mniej chętnych do życia w tej skrajnie drogiej i podstępnie oszukańczej pisowskiej Polsce.
Podmokły teren tylko na parking.
A takie to larum z parkowaniem, jak zainwestować to nie trzeba parkingu.
@nounejm - Kiedyś zatrudniano znakowych do przejść na pasach, ale możnaby szoferki pod latarnią - dajesz, kluczyki i znajdzie parking dla zarobionych. Potem zdzwonisz i zajeżdża z kluczykami z powrotem.
Do tego aplikacja lokalizująca najbliższą szoferke i full wypas 🅿️
W Gdańsku tak jakby więcej zmotoryzowanych, a jest mnustwo niezajętych miejsc parkingowych, bo z parę tysięcy przy trybunach Lechii. W Elblągu nic nie trzeba nawet takie trawiaste bez przebetonowania choćby przy kolei nad zalewowej wzdluz jakby odrestaurowac
@keine name - mnóstwo
To spadaj do PO grajdolka
Teren, który Miasto nie chce sprzedać, wystawia na przetarg z przeznaczeniem na parking, czemu tak robi, może ktoś wie ?