38
15.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wielopoziomowy parking dla autobusów na placu wielkości. .. działki rekreacyjnej :D Ten kto to wymyślił widział jak wygląda autobus i jak się składa na zakręcie? Szczególnie jakby pod górę miał się jeszcze pchać?
(2021.11.15)

info

5  
  0
Syn królowej szpitala ma doświadczenie w parkingach, może by on wziął za 1zł lub za darmo ten kawałek oleandrów??
Par King (2021.11.15)

info

5  
  1
Coraz mniej chętnych do życia w tej skrajnie drogiej i podstępnie oszukańczej pisowskiej Polsce.
(2021.11.15)
Podmokły teren tylko na parking.
(2021.11.15)

info

0  
  0
A takie to larum z parkowaniem, jak zainwestować to nie trzeba parkingu.
nounejm (2021.11.15)
@nounejm - Kiedyś zatrudniano znakowych do przejść na pasach, ale możnaby szoferki pod latarnią - dajesz, kluczyki i znajdzie parking dla zarobionych. Potem zdzwonisz i zajeżdża z kluczykami z powrotem. Do tego aplikacja lokalizująca najbliższą szoferke i full wypas 🅿️
p .s (2021.11.15)
W Gdańsku tak jakby więcej zmotoryzowanych, a jest mnustwo niezajętych miejsc parkingowych, bo z parę tysięcy przy trybunach Lechii. W Elblągu nic nie trzeba nawet takie trawiaste bez przebetonowania choćby przy kolei nad zalewowej wzdluz jakby odrestaurowac
keine name (2021.11.15)
@keine name - mnóstwo
keine name (2021.11.15)
To spadaj do PO grajdolka
Jpa (2021.11.15)
Teren, który Miasto nie chce sprzedać, wystawia na przetarg z przeznaczeniem na parking, czemu tak robi, może ktoś wie ?
(2021.11.15)

info

0  
  0