UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@nounejm - Kiedyś zatrudniano znakowych do przejść na pasach, ale możnaby szoferki pod latarnią - dajesz, kluczyki i znajdzie parking dla zarobionych. Potem zdzwonisz i zajeżdża z kluczykami z powrotem. Do tego aplikacja lokalizująca najbliższą szoferke i full wypas 🅿️
p .s