UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Gdańsku tak jakby więcej zmotoryzowanych, a jest mnustwo niezajętych miejsc parkingowych, bo z parę tysięcy przy trybunach Lechii. W Elblągu nic nie trzeba nawet takie trawiaste bez przebetonowania choćby przy kolei nad zalewowej wzdluz jakby odrestaurowac

keine name

Anuluj