A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niech miasto samo wybuduje parking, który nigdy nie przyniesie zysku.
Starówka i parking, no tego jeszcze w Elblągu brakowało. ..
Też mi niespodzianka. Minimalna cena 1,8 mln za surowy teren, na którym dłubać zaczną Archeolodzy. Nie wiadomo nawet jak co działa, że niby na swój koszt ? Zanim zacznie jakiekolwiek prace, będzie musiał wykonać badania archeologiczne. Potem coś znajdą i będą dłubać miesiącami. A idź Pan z taką inwestycją.
Podwyższenie wywoławczej wartości terenu trzykrotnie. W 5 lat. Kogoś poniosło.
tak panowie co im dobrze jest w sondażach zarządzają, kiedyś 600tyś dziś 1,8mln :D haha serio ? a to wróżbita maciej wywróżył taką cene ? czy przyśniło się jakiemuś radnemu ? czy to inicjatywa planetarian z konstelacji wega ? czy może budapren wchodzi w gre ?albo denaturat piją panowie?i to są już te objawy? heh i nie było badań archeo, no tak kup pan kup potem coś znajdą i blokada na nie wiadomo ile a wiadomo że znajdą byle co nawet kapsel od piwa z 1934 bo nie kopali tam przecież nigdy :D interes życia :D serio obszar ochrony konserwatorskiej?czyli parking jaki? łał nie możliwe, jakoś ten obszar mentalnie nie obowiązuje na uliczkach bo budują patokamienice wersji nowoczesnego socjalizmu, barok-niet, renesans-niet, gotyk-niet, error, error, i gdzie ten wasz konserwator ? nie ma, ale przecież panom u władzy się podoba patomiasto i mówią wam że jest fajnie, no to fajnie, brawo
Zamek budować, a nie parkingi.
kto zdrowy na umyśle chciałby mieszkać na bagnie, parking jest jedynym sensownym rozwiązaniem
"""Oznacza to, że zanim zacznie jakiekolwiek prace, będzie musiał wykonać badania archeologiczne. """- Ktoś kto chciałby zainwestować w ten interes, chciałby jak najszybciej mieć z tego profity, perspektywa wybulenia 2 melonów i oczekiwanie na dłubankę archeologów jest raczej mało zachęcające. Poza tym szkoda tak ładnego miejsca na parking, a tak w ogóle niby kto tam ma parkować ? chyba klienci prokuratury,
no i cenzurka :D ohhhhh dobrze że demokracja jest po właściwej stronie, a tak w ogóle to jest to "inwestycja"na miarę możliwości patoratuszka i panów co tam zarządzają :D czego można się spodziewać ? przecież ta wasza władza od 89 ma styropian w głowie oni potrafią pier. .. .najprostsze zadanie nie za darmo wiadomo :D, przez 30 lat nie potrafili ulic i chodników wyremontować i starego miasta, śmialiście się z czarnych i arabów że nieroby itd teraz oni śmieją się z was, ewropa, ewro sajuz, postęp, demokracja, samoloty, pociągi, teleportacja, elektryfikacja, równość, tolerancja no noooo noo wiadomo :D zatrudnijcie sobie w patoratuszku profesorów inżynierów z Chicago lub Szanghaju za dolary to wam powiedzą jak remontować dzióóóry w drogach i chodniki skoro sami nie umiecie i tyle
W Elblągu ŻADEN, ALE TO ŻADEN projekt budowy parkingu w tego typu lokalizacji nie będzie możliwy do realizacji. Obojętnie jaka to będzie jego forma np w postaci wielopoziomowego budynku. Wynika to z tego, że obecne oczekiwania sprowadzają się do tego, że parking musi być jak najbliżej miejsca zamieszkania danej osoby, albo tak usytuowany, aby kierowca podczas pobytu w innym miejscu miał z parkingu do tego konkretnego obiektu: sklepu, banku, urzędu, miejsca zamieszkania rodziny, kolegi itp jak najbliżej najlepiej maksymalnie 100 metrów. Inne rozwiązania aktualnych kierowców po prostu nie interesują. Stąd też nie ma zainteresowania inwestorów, aby budować parkingi w tym systemie. Praktycznie taka sytuacja istnieje w większości miast polskich, więc nie widzę szansy, by kiedykolwiek ktoś podjął się budowy parkingu w tym zaproponowanym miejscu.