UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W Gdańsku tak jakby więcej zmotoryzowanych, a jest mnustwo niezajętych miejsc parkingowych, bo z parę tysięcy przy trybunach Lechii. W Elblągu nic nie trzeba nawet takie trawiaste bez przebetonowania choćby przy kolei nad zalewowej wzdluz jakby odrestaurowac
keine name