A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Parking nadziemno- podziemny także może być stylizowany na kamienicę. Czy błądzę?. ..
@lubie.kefir - Trzymię Cię, za te niezbadane archeo połacie.
Fakt, patodeweloper w upie ma historię Elbląga. ..
Zły tytuł. Nie ma chętnych na kilkuletnie badania archeologiczne i walkę z konserwatorem zabytków. Jeżeli miasto przygotuję działkę do inwestycji to chętni na zakup i budowę parkingu się znajdą. Najprościej to komuś sprzedać działkę i niech on walczy z archeologią i konserwatorem zabytków może i 10 lat. Bujajcie się odpowiedział biznes i nikt nie złożył oferty.
@bat.. - Bladzisz
@GłębokaMyśl - Jeszcze za płytko. Myśl dalej.
Kluczowe jest udzielenie gwarancji inwestorowi, że wraz z powstaniem takiego parkingu na wciąż jeszcze dość odległym uboczu Starego Miasta, wyeliminuje się możliwości parkingowe w obszarze Starówki i pozostawi je jedynie dla zaopatrzenia biznesu tam działającego, osób niepełnosprawnych i mieszkańców z udzielonymi im przepustkami. Z braku możliwości, ci co koniecznie chcieliby jechać swoimi pojazdami, gdzieś musieliby je zaparkować. Poza tym budowa samego parkingu, to raczej wątpliwy biznes dla inwestora i musiałby on mieć możliwość prowadzić jeszcze coś oprócz.
Spokojnie zbijemy cenę i postawimy stonkę