Wybrany wątek opinii

W Gdańsku tak jakby więcej zmotoryzowanych, a jest mnustwo niezajętych miejsc parkingowych, bo z parę tysięcy przy trybunach Lechii. W Elblągu nic nie trzeba nawet takie trawiaste bez przebetonowania choćby przy kolei nad zalewowej wzdluz jakby odrestaurowac
keine name (2021.11.15)
@keine name - mnóstwo
keine name (2021.11.15)
Powrót do komentarzy