Wybrany wątek opinii
W Gdańsku tak jakby więcej zmotoryzowanych, a jest mnustwo niezajętych miejsc parkingowych, bo z parę tysięcy przy trybunach Lechii. W Elblągu nic nie trzeba nawet takie trawiaste bez przebetonowania choćby przy kolei nad zalewowej wzdluz jakby odrestaurowac
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@keine name - mnóstwo
Do moderacji
Odpowiedz
0
0