UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@nounejm - Kiedyś zatrudniano znakowych do przejść na pasach, ale możnaby szoferki pod latarnią - dajesz, kluczyki i znajdzie parking dla zarobionych. Potem zdzwonisz i zajeżdża z kluczykami z powrotem. Do tego aplikacja lokalizująca najbliższą szoferke i full wypas 🅿️

p .s

Anuluj