UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@nounejm - Kiedyś zatrudniano znakowych do przejść na pasach, ale możnaby szoferki pod latarnią - dajesz, kluczyki i znajdzie parking dla zarobionych. Potem zdzwonisz i zajeżdża z kluczykami z powrotem. Do tego aplikacja lokalizująca najbliższą szoferke i full wypas 🅿️
p .s