Wybrany wątek opinii

A takie to larum z parkowaniem, jak zainwestować to nie trzeba parkingu.
nounejm (2021.11.15)
@nounejm - Kiedyś zatrudniano znakowych do przejść na pasach, ale możnaby szoferki pod latarnią - dajesz, kluczyki i znajdzie parking dla zarobionych. Potem zdzwonisz i zajeżdża z kluczykami z powrotem. Do tego aplikacja lokalizująca najbliższą szoferke i full wypas 🅿️
p .s (2021.11.15)
Powrót do komentarzy