UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teren, który Miasto nie chce sprzedać, wystawia na przetarg z przeznaczeniem na parking, czemu tak robi, może ktoś wie ?
Teren, który Miasto nie chce sprzedać, wystawia na przetarg z przeznaczeniem na parking, czemu tak robi, może ktoś wie ?