104
05.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na giełdach ropa tanieje w hurcie w Polsce ropa tanieje, a w Emblongu na stacjach paliwo idzie góry.
Ropniak (2021.11.05)

info

4  
  1
Tusk: "Teraz to paliwo może być i po 7 zł"
(2021.11.05)
No i podnóżek, doradca Tuska Morawiecki z Obajtkiem zrobi paliwo po 7 zł.
(2021.11.05)
@PiesekLeszek - Za komuny to były drastyczne podwyżki. Ludzie wychodzili na ulicę. Domagali się, ,Pracy i Chleba, , Teraz siedzą w domu, po psioczą sobie trochę i zapi. .. .przaja na drugi etat. ..
Renek (2021.11.05)
A ja dzisiaj w wieruszowie tankowalem za 5.94.
(2021.11.05)

info

3  
  2
@GłębokaMyśl - Normalnie teksty jak z NIE czy innych OKOPRES. Głębokie przemyślenia😀
Qwe (2021.11.05)
a teraz paliwo może być i po 7 złotych - to mówiłem ja Pinokio Tyfusek
za i przeciw (2021.11.05)

info

5  
  0
To wszystko to wina Patalasa.
(2021.11.05)

info

0  
  0
Dla czego paliwo drożeje > Bo utrzymanie kota Jarka kosztuje.
Żart dnia (2021.11.05)

info

8  
  5
A tak płakali Że Komuna nie dobra Tylko za komuny to już Miliony ludzi wyszło by na ulicę strajki w całej Polsce Ale widać że podwyżki nie robią na ludziach żadnego wrażenia, czyli nie jest źle Jest dobrze więc jeszcze będą podnosić w między czasie straszyć pseudo Pandemią i jak Pinokio powiedział za miskę ryżu będziemy z. .. .. i to się sprawdza Oni żyją w luksusach bo my na to pracujemy i się Godzimy na to i to wszystko za 500 zł miesięcznie
Gość123 (2021.11.06)

info

5  
  4