A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W ostatni wystąpienu Dr. Sławomir Mentzen bardzo przejrzyście powiedział co się zadziało w naszym cudownym kraju rządzących przez niekompetentnych ludzi. Bez pozdrowień dla ułomnych umysłowo "ekonomistów"
nie bójcie się owieczki dobrze was ostrzygę
@lubie.kefir - @lubie. kefir- jak jesteś kierowcą prezesa to i tak za paliwo nie płacisz
@lubie.kefir - Nawet 8 zł mogę za litr płacić. Stać mnie i szkoda mi dzieci z kopalni kobalt, dlatego na elektryka się nie przesiądę.
Kiedyś przy jakiejkolwiek podwyżce były strajki, wielkie wzburzenie ludzi. Teraz podwyżki wszystkiego przyjmowane są bez dyskusji. Ludzie dalej chwalą PiS. 500+ już dawno utopione. A podwyżki prądu i gazu dopiero nastąpią. Chciałabym, żeby wyborcy PiS-u zrozumieli co się dzieje. W końcu żeby dać, trzeba skądś wziąć. Z pustego i Salomon nie naleje.
Żadnej tragedii, odkąd paliwo takie drogie zacząłem w końcu chodzić piechotą, dopiero teraz widzę jak mi to na zdrowie wyjdzie.
Za PiSu dług publiczny wzrósł z 46 do 297 mld złotych tylko jest tyle funduszy poza budżetem żeby tego nie ujawniać i wyprowadzać pieniądze poza kontrolą. Jeszcze nasze wnuka będą płacić za tych katolickich i praworządnych złodziei. A wy twierdzicie że Platforma kradła. Hahaha
A skąd ty palancie wiesz o ukrytych długach ?? celowo wprowadzasz ludzi w błąd czy może jesteś ruskim trollem ??
Ja dziś wyliczyłem 23 zł więc tak jak mówisz nie wiem o co tyle szumu
Żywność podrożeje, bo na uprawę 1 ha pszenicy potrzeba 80-90 l ON, Jak ktoś ma 30 ha pszenicy to przy wzroście cen o ponad 1,5 zł od zeszłej zimy to za samo paliwo musi wydać ok 4000 zł więcej.