Wybrany wątek opinii

Bardzo dobrze, a będzie i 7zł. Komu to przeszkadza? Czy ludzie wyszli na ulicę? Czy zrobili coś, żeby tego uniknąć? Nie. No to w czym problem?
PiesekLeszek (2021.11.05)
@PiesekLeszek - Wszystkim pasuje
(2021.11.05)
@PiesekLeszek - Za komuny to były drastyczne podwyżki. Ludzie wychodzili na ulicę. Domagali się, ,Pracy i Chleba, , Teraz siedzą w domu, po psioczą sobie trochę i zapi. .. .przaja na drugi etat. ..
Renek (2021.11.05)
@PiesekLeszek - Tusk już dawno takie miał życzenie.
(2021.11.08)
Powrót do komentarzy