Wybrany wątek opinii
Bardzo dobrze, a będzie i 7zł. Komu to przeszkadza? Czy ludzie wyszli na ulicę? Czy zrobili coś, żeby tego uniknąć? Nie. No to w czym problem?
Do moderacji
Odpowiedz
75
26
@PiesekLeszek - Wszystkim pasuje
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@PiesekLeszek - Za komuny to były drastyczne podwyżki. Ludzie wychodzili na ulicę. Domagali się, ,Pracy i Chleba, ,
Teraz siedzą w domu, po psioczą sobie trochę i zapi. .. .przaja na drugi etat. ..
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@PiesekLeszek - Tusk już dawno takie miał życzenie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0