UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A tak płakali Że Komuna nie dobra Tylko za komuny to już Miliony ludzi wyszło by na ulicę strajki w całej Polsce Ale widać że podwyżki nie robią na ludziach żadnego wrażenia, czyli nie jest źle Jest dobrze więc jeszcze będą podnosić w między czasie straszyć pseudo Pandemią i jak Pinokio powiedział za miskę ryżu będziemy z. .. .. i to się sprawdza Oni żyją w luksusach bo my na to pracujemy i się Godzimy na to i to wszystko za 500 zł miesięcznie

Gość123