Wybrany wątek opinii
Do tego 9,9% inflacji w Grudniu. Tylko Andrzej Duda docenia starania Glapińskiego i wrecza mu nagrodę za drożyznę. Jak inflacja skoczy do 15% nagrodzi go orderem Orła Białego. ..
Do moderacji
Odpowiedz
72
10
@Bareja - Glapcio to bardzo zasłużony misio-PiSio z JarosławemPolskęZbawem jeszcze w Porozumieniu Centrum. .. Adrian wysługiwał się wtedy TUSKOWI i teraz musi jakoś zmazać tę brudną plamę na swoim życiorysie narciarza i patrioty. ..
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
@GłębokaMyśl - Normalnie teksty jak z NIE czy innych OKOPRES. Głębokie przemyślenia😀
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Bareja - inflacja tak leci, że nagroda dla Glapcia już jest nic nie warta :/
Do moderacji
Odpowiedz
0
0