@GłębokaMyśl - Normalnie teksty jak z NIE czy innych OKOPRES. Głębokie przemyślenia😀Qwe
@GłębokaMyśl - Normalnie teksty jak z NIE czy innych OKOPRES. Głębokie przemyślenia😀