UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@PiesekLeszek - Za komuny to były drastyczne podwyżki. Ludzie wychodzili na ulicę. Domagali się, ,Pracy i Chleba, , Teraz siedzą w domu, po psioczą sobie trochę i zapi. .. .przaja na drugi etat. ..
Renek
@PiesekLeszek - Za komuny to były drastyczne podwyżki. Ludzie wychodzili na ulicę. Domagali się, ,Pracy i Chleba, , Teraz siedzą w domu, po psioczą sobie trochę i zapi. .. .przaja na drugi etat. ..
Renek