UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na giełdach ropa tanieje w hurcie w Polsce ropa tanieje, a w Emblongu na stacjach paliwo idzie góry.
Ropniak
Na giełdach ropa tanieje w hurcie w Polsce ropa tanieje, a w Emblongu na stacjach paliwo idzie góry.
Ropniak