104
05.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zalupiezony prędzej by się osmarkal i zamlaskal niż by pozwolił obniżyć akcyzę na paliwo😂😂😂😂
(2021.11.05)

info

11  
  2
Wazeliniarzu skorupa czy dalej twierdzicie że słuszna jest polityka waszej pisiorowskiej partii? A może dostaliscie podwyżkę na 0.2 grosza za lizusowski wpis?
(2021.11.05)
Chyba jednak nie dostał, bo inaczej szalalby w komentarzach. Myślę, że jednak jest jakoś nagradzany, bo inaczej nie mając w tym interesu nie pisały takich bredni.
(2021.11.05)
"Dodajmy, że w styczniu 2015 roku cena paliwa w Elblągu spadła poniżej 4 zł i była wówczas najniższą w kraju. "Na wiosnę 2020 roku, za litr pb 95 płaciłem 3,57.Więc nie wiem czemu wspominacie 2015 rok.
okoniowaty (2021.11.05)

info

9  
  1
ceny akcji, ceny nieruchomosci, ceny dóbr i usług - wszystko drożeje a tak naprawde to złotówka traci na wartości poprzez historyczną nadpodaż pieniadza fiducjarnego. PRzy smiesznych 400 dziennych zakażeniach pilicja scigala ludzi i przedsiebiorców a pozniej 500mld na tarcze. .. te 500mld to w calosci pusty pieniadz z przyslowiowej drukarki. To doprowadzi do hiperinflacji bo kazdy juz widzi że pieniadz zastraszajaco szybko traci na znaczeniu i pozbywa sie jak tylko może. PIS oddziedziczyl deflacje po PO a zostawi po sobie Wenezuele
(2021.11.05)

info

9  
  6
podziękujcie pisiowatej mafii bo każdą baryłkę ropy "kupuje na giełdzie w londynie"polak to frajer lubi być robiony w człona i jeszcze za to płacić
(2021.11.05)

info

5  
  7
Gdzie ten co na kalifat pisowski głosował? Wina TUska za drozyzne?
***** *** (2021.11.05)

info

6  
  8
cena nie drożeje - ropa i benzyna drożeje - ceny mogą wzrastać lub spadać
korekta (2021.11.05)
I mega słaby PLN
(2021.11.05)
@lubie.kefir - Idź ty wariacie haha
Lolo666 (2021.11.05)