A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jako stary elblążanin pamiętający dancingi przed pożarem, uważam, 1/ że tylko dziekować Panu Wójcikowi, że kupił ten obiekt od osoby prywatnej, Dla Mysliwskiej korzystna byłaby rozbudowa o pokoje hotelowe na strychu i powiekszenie ogrodzonego terenu o kilkadziesiąt metrów od strony Muszli. by całość mogła funkcjonować, jako Zajazd z restauracją.
2/ Teren między Chrobrego, Sybiraków, a Marymoncką, jak najszybciej przygotować pod zabudowę mieszkaniową i tereny zielone - rekreacyjne. .
Co do terenu wokół Muszli to Miasto powinno ucywilizować istniejacy parking i tereny wokół, bez naruszania przedwojennych murków i schodków z kamieni. oraz budowa nowego parkingu 50 m za muszlą na polanie wokół Biennala. A przede wszystkim w okresie wiosna- lato - jesień powinien do tej polany kursować autobus z centrum miasta, jak za czasów prezydenta Wilka postulowali dzialkowcy i seniorzy. Kończąc, Muszla po remoncie powinna być wykorzystana na imprezy co niedziela i sobota od kwietnia do wrzesnia skoro tyle wlozono w jej remont, a nie tylko przez ETK 6 razy w roku. To swietne miejsce na koncerty EOK, uczniów Szkoły Muzycznej, czy wieli ciekawych artystów z Elbląga.
Łapówkarze
@wdowiec sierocy - Masz rację miasto powinno również zburzyć wszystkie budynki które są pozostałością po innych znanych kapitalistach
F. Schichau i F. Comnicku wtedy było by dobrze wszystkie obecne w nich firmy by się wyniosły z E- ga, potem zamknąć Fabryki mebli ale wszystkie bo wszyscy meblarze to kapitaliści i jak już nic nie będzie w tym mieście to największa firma sprzątająca pewnego kapitalisty sama upadnie. Takich kapitalistów którzy układając swoje klocki a tak naprawdę budują to miasto jest wielu a Wy Toważyszu czepiacie się tego jednego. Napisz proszę czemu akurat ten jest solą w twoim oku.
@wdowiec sierocy - przepraszam miało być do towarzysza kolińskiego
Jaśnie panująca władza ludowa najchętniej postawi bloki i obwodnicę przy samej muszli koncertowej. Przecież co fajnego i ciekawego w Elblągu trzeba zniszczyć.
@RobertKoliński - Kotlecinski. Zanim cos napiszesz to sprawdź. Mysliwska bylawlasnoscia prywatna wiec nawet jak wszedł w posiadanie na korzystnych warunkach to nie twó interes tylko obu zainterswanych stron, Kupującego kapitalisty i sprzedajacego kapitalisty,
Kościół i Biedronką bo tam jeszcze nie ma
Dzisas, ciemnogród. .. Narzekają, że ktoś tu super inicjatywę zrobił. Pięknie odnowiona restauracja, mocno zainwestowana, a nie pusta, brzydka buda jak kiedyś. Na spacer do Bażantarni można się wybrać, na karkówkę usiąść, piwko wypić, pyszne jedzenie zjeść. No źle bo przecież ktoś na tym zarabia! Szkoda słów. Polska zawiść. Masakra! Ludzie opamiętajcie się, bo jak innym się liczycie to wam nie przybywa.
Dlaczego w tytule artykułu jest, ,co zaplanuje miasto"? Proszę o używanie właściwych określeń. Ani miasto ani mieszkańcy nie mają wpływu na plany włodarzy tego miasta Nikt nie liczy się z opinią mieszkańców, którzy nawet jeśli na nich głosowali to wątpię czy dali im upoważnienie na, ,modernizację Bażantarnii".