UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co do terenu wokół Muszli to Miasto powinno ucywilizować istniejacy parking i tereny wokół, bez naruszania przedwojennych murków i schodków z kamieni. oraz budowa nowego parkingu 50 m za muszlą na polanie wokół Biennala. A przede wszystkim w okresie wiosna- lato - jesień powinien do tej polany kursować autobus z centrum miasta, jak za czasów prezydenta Wilka postulowali dzialkowcy i seniorzy. Kończąc, Muszla po remoncie powinna być wykorzystana na imprezy co niedziela i sobota od kwietnia do wrzesnia skoro tyle wlozono w jej remont, a nie tylko przez ETK 6 razy w roku. To swietne miejsce na koncerty EOK, uczniów Szkoły Muzycznej, czy wieli ciekawych artystów z Elbląga.