A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - Transakcja kupna Myśliwskiej odbyła się między właścicielem a nabywcą. A właścicielem nie był ratusz. Więc przestań produkować swoje dyrdymały.
Ludzie czytajcie ze zrozumieniem!!!! Rada
Miasta chce za NASZE pieniądze zagospodarować teren sąsiadujący z restauracją prywatnego, bogatego znajomego naszego prezydenta. Szok!!! Zagospodarowanie terenu się nie podoba!!!! Wara od tego terenu !!!!! Ma zostać tak jak jest!!!! Proszę sobie zagospodarować teren na swojej prywatnej posesji !!!!! Skandal !!!!! Rada miasta niech sie zajmie czymś pożytecznym dla mieszkańców np przywróceniem komunikacji z 2019 r, umieszczeniem na bocznicy starych składów a wypuszczeniem na tory tzw „ogórków” żeby ludzie w 1 o 15.00 nie jechali „ jak szprotki w puszce!!!!!
same baranki tutaj, jeżeli ktoś chce rozbudować swój dom albo np. restaurację to musi wystąpić pozwolenie z wydziału architektury tym bardziej jeżeli mowa jest o zabytkach. Żeby w ogóle złożyć wniosek to projekt musi być zgodny z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i chodzi też o tereny przyległe do własnościowej działki bo jeżeli na miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jest np. zakaz wznoszenia budynków powyżej 1 kondygnacji naziemnej to nie możemy podnieść naszego domu lub restauracji o kolejne piętra. Natomiast jeżeli dany teren nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego a tak jest w tym przypadku wówczas inwestor musi wystąpić o taki plan do właściwego UM lub gminy. Po prostu jest to tylko formalność a urzędnicy czy radni i tak wykonują to w ramach swojego etatu/diety. Tacy krzykacze jak Koliński trzepiecie pianę bez powodu, ta sytuacja pokazuje że nawet "wielki kapitalista"albo "przyjaciel prezydenta"musi przejść taką samą drogę urzędniczą jak zwykły Koliński, Robercie śpij spokojnie jak będziesz malował swój pokój to nie musisz mieć żadnej zgody ewentualnie właściciela mieszkania.
Na sesję 4.11.koniecznie powinni być doproszeni ci wszyscy krytykujacy każde działanie Ratusza wpisujacy się ponizej i żadna uchwala Rady nie powinna przejść bez ich akceptacji. dopiero wtedy Elbląg stałby się miastem z prawdziwego zdarzenia, taki jakiego chciał zrobić kiedyś pewien obywatel Białegostoku pan Kanonowicz, kandydat na jego prezydenta - potem juz nie będzie nic - a więc do roboty panowie, takich ludzi nasze miasto potrzebuje.
Tu nie trzeba experta żeby widzieć powiązania tzw władzy miejskiej z potentatem meblowym, ciąg dalszy ośmiornicy elbląskiej. .. ..
@Czaskowski - Ty to sobie rudego folkzdoicza postaw pomnik
oby więcej takich inicjatyw! super Panie Wójcik!
Ludzie, po co bijecie pianę! Tu przecież chodzi o plan zagospodarowania terenu, którego nie ma, czyli czyt. O to co będzie można na tym terenie zrobić/zbudować. A nie o plan ile kasy wydać na polepszenie warunków „bogacza”, „prywaciarza”, czy jak go tam nazywacie. Swoją droga, bez tego „bogacza” Elblag by leżał i kwiczal więc nie dziwi mnie, że liczą sie z nim politycy w wielu kwestiach. Od zawsze i wszędzie polityka idzie w parze z biznesem.