UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jako stary elblążanin pamiętający dancingi przed pożarem, uważam, 1/ że tylko dziekować Panu Wójcikowi, że kupił ten obiekt od osoby prywatnej, Dla Mysliwskiej korzystna byłaby rozbudowa o pokoje hotelowe na strychu i powiekszenie ogrodzonego terenu o kilkadziesiąt metrów od strony Muszli. by całość mogła funkcjonować, jako Zajazd z restauracją. 2/ Teren między Chrobrego, Sybiraków, a Marymoncką, jak najszybciej przygotować pod zabudowę mieszkaniową i tereny zielone - rekreacyjne. .