UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzisas, ciemnogród. .. Narzekają, że ktoś tu super inicjatywę zrobił. Pięknie odnowiona restauracja, mocno zainwestowana, a nie pusta, brzydka buda jak kiedyś. Na spacer do Bażantarni można się wybrać, na karkówkę usiąść, piwko wypić, pyszne jedzenie zjeść. No źle bo przecież ktoś na tym zarabia! Szkoda słów. Polska zawiść. Masakra! Ludzie opamiętajcie się, bo jak innym się liczycie to wam nie przybywa.
POIRYTOWANA