UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jako stary elblążanin pamiętający dancingi przed pożarem, uważam, 1/ że tylko dziekować Panu Wójcikowi, że kupił ten obiekt od osoby prywatnej, Dla Mysliwskiej korzystna byłaby rozbudowa o pokoje hotelowe na strychu i powiekszenie ogrodzonego terenu o kilkadziesiąt metrów od strony Muszli. by całość mogła funkcjonować, jako Zajazd z restauracją. 2/ Teren między Chrobrego, Sybiraków, a Marymoncką, jak najszybciej przygotować pod zabudowę mieszkaniową i tereny zielone - rekreacyjne. .