UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wdowiec sierocy - Masz rację miasto powinno również zburzyć wszystkie budynki które są pozostałością po innych znanych kapitalistach F. Schichau i F. Comnicku wtedy było by dobrze wszystkie obecne w nich firmy by się wyniosły z E- ga, potem zamknąć Fabryki mebli ale wszystkie bo wszyscy meblarze to kapitaliści i jak już nic nie będzie w tym mieście to największa firma sprzątająca pewnego kapitalisty sama upadnie. Takich kapitalistów którzy układając swoje klocki a tak naprawdę budują to miasto jest wielu a Wy Toważyszu czepiacie się tego jednego. Napisz proszę czemu akurat ten jest solą w twoim oku.

antyk

Anuluj