UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dzisas, ciemnogród. .. Narzekają, że ktoś tu super inicjatywę zrobił. Pięknie odnowiona restauracja, mocno zainwestowana, a nie pusta, brzydka buda jak kiedyś. Na spacer do Bażantarni można się wybrać, na karkówkę usiąść, piwko wypić, pyszne jedzenie zjeść. No źle bo przecież ktoś na tym zarabia! Szkoda słów. Polska zawiść. Masakra! Ludzie opamiętajcie się, bo jak innym się liczycie to wam nie przybywa.
POIRYTOWANA