Wybrany wątek opinii
I czemu ja się niczemu tutaj nie dziwię ?
Do moderacji
Odpowiedz
34
3
Do moderacji
Odpowiedz
39
24
@RobertKoliński - mam pytanie, dlaczego Pan nie zostanie milionerem burżujem i nie zacznie pomagać wdowom i sierotom, co Panu przeszkadza?
Do moderacji
Odpowiedz
31
16
@RobertKoliński - Wolę kapitalistę od roszczeniowego socjalisty, który nie potrafił pokierować swoim życiem.
Do moderacji
Odpowiedz
27
11
Do moderacji
Odpowiedz
10
17
@RobertKoliński - A ja się pytam ile się chłopcze do tej wspólnej puli dorzucasz?
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@RobertKoliński - To nie ja powiedziałem to co Ty napisałeś, ale zgadłeś.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@wdowiec sierocy - Masz rację miasto powinno również zburzyć wszystkie budynki które są pozostałością po innych znanych kapitalistach
F. Schichau i F. Comnicku wtedy było by dobrze wszystkie obecne w nich firmy by się wyniosły z E- ga, potem zamknąć Fabryki mebli ale wszystkie bo wszyscy meblarze to kapitaliści i jak już nic nie będzie w tym mieście to największa firma sprzątająca pewnego kapitalisty sama upadnie. Takich kapitalistów którzy układając swoje klocki a tak naprawdę budują to miasto jest wielu a Wy Toważyszu czepiacie się tego jednego. Napisz proszę czemu akurat ten jest solą w twoim oku.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@wdowiec sierocy - przepraszam miało być do towarzysza kolińskiego
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@RobertKoliński - Kotlecinski. Zanim cos napiszesz to sprawdź. Mysliwska bylawlasnoscia prywatna wiec nawet jak wszedł w posiadanie na korzystnych warunkach to nie twó interes tylko obu zainterswanych stron, Kupującego kapitalisty i sprzedajacego kapitalisty,
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@RobertKoliński - Transakcja kupna Myśliwskiej odbyła się między właścicielem a nabywcą. A właścicielem nie był ratusz. Więc przestań produkować swoje dyrdymały.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2