38
02.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RobertKoliński - Wolę kapitalistę od roszczeniowego socjalisty, który nie potrafił pokierować swoim życiem.
(2021.11.02)
Kalafiorem powiewają mję twoje sympatie zaprawdę, jeszcze wleź mu. .. na plecy nawet, jak masz życzenie, ale od pieniędzy publicznych na waszą wspólną, nową drogę życia to się łaskawie zusammen odteleptajcie, m'kay? 🚩 #oligarchia, #roszczeniowcy, #libki, #rak
RobertKoliński (2021.11.02)
Proponuje pomnik Lecha Kaczyńskiego i organizować miesięcznice smoleńskie
Czaskowski (2021.11.02)
te serwer-chciałbyś posłuchać Żenka w Bażantarnii-chciałbyś tym beczeniem wypłoszyć cała zwierzynę?
(2021.11.02)

info

15  
  1
Stworzyć głupi problem i później wziąć dodatek za jego głupie rozwiązanie Druga sprawa że widać jak na dłoni kto kieruje tą śmieszną radą miasta i czyje interesy są na pierwszym miejscu
Zielarski (2021.11.02)

info

11  
  0
Haha kto tu ma władzę? No wiadomo kto :)ulica chrobrego nówka bo dzieci muszą mieć do posiadłości dojazd. Bidul sprzedany za bezcen. Tak się robi interesy w elbongo.
Fer (2021.11.02)

info

13  
  1
@RobertKoliński - A ja się pytam ile się chłopcze do tej wspólnej puli dorzucasz?
(2021.11.02)
@RobertKoliński - To nie ja powiedziałem to co Ty napisałeś, ale zgadłeś.
(2021.11.02)
oho czas na kolejne remonty z pieniędzy podatników na rzecz magnata meblowego, bogacza Wójcika nie ma już pilniejszych wydatków?
Upadły Harley (2021.11.02)

info

10  
  4
Wójcik dyktuje co ma być zrobione a Wróbel skacze koło niego. p. Wojcik dlaczego pana pracownicy podrzucaja śmieci z restauracji do publicznych koszy nie stać pana na postawienie swoich kubłów i opłatę za nie jak to powiedział pana pracownik na zwrócenie uwagi "zieleń posprząta. Wstyd.
Lesnik (2021.11.02)

info

11  
  4