A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - Wolę kapitalistę od roszczeniowego socjalisty, który nie potrafił pokierować swoim życiem.
Proponuje pomnik Lecha Kaczyńskiego i organizować miesięcznice smoleńskie
te serwer-chciałbyś posłuchać Żenka w Bażantarnii-chciałbyś tym beczeniem wypłoszyć cała zwierzynę?
Stworzyć głupi problem i później wziąć dodatek za jego głupie rozwiązanie Druga sprawa że widać jak na dłoni kto kieruje tą śmieszną radą miasta i czyje interesy są na pierwszym miejscu
Haha kto tu ma władzę? No wiadomo kto :)ulica chrobrego nówka bo dzieci muszą mieć do posiadłości dojazd. Bidul sprzedany za bezcen. Tak się robi interesy w elbongo.
@RobertKoliński - A ja się pytam ile się chłopcze do tej wspólnej puli dorzucasz?
@RobertKoliński - To nie ja powiedziałem to co Ty napisałeś, ale zgadłeś.
oho czas na kolejne remonty z pieniędzy podatników na rzecz magnata meblowego, bogacza Wójcika nie ma już pilniejszych wydatków?
Wójcik dyktuje co ma być zrobione a Wróbel skacze koło niego. p. Wojcik dlaczego pana pracownicy podrzucaja śmieci z restauracji do publicznych koszy nie stać pana na postawienie swoich kubłów i opłatę za nie jak to powiedział pana pracownik na zwrócenie uwagi "zieleń posprząta. Wstyd.