A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Stan w jakim jest obecnie ukazuje że jest pod opieką konserwatora jak rudery na grunwaldzkiej hehehe
@Takie buty - Myślicie że tymi minusami przykryjecie nieudolność waszych idoli ? Już niedlugo będzie rewolucja i skonczy się ten nierząd. Mam nadzieję że wszyscy którzy na nich głosowali zostaną pozbawieni praw obywatelskich a ich majątki zostaną skonfiskowane na poczet kar. Tak by normalni Polacy nie płacili za waszą wojnę
Urząd Miejski i Prezydent wysyła mieszkańcom wyrażne sygnały, że my tu w Elblagu żadnych zabytków nie lubimy, zwłaszcza tych poniemieckich, ale, że radni to łykają, to im się dziwie, wszak to ludzie przez nas wybrani i ponoc inteligentni i kształceni, przynajmniej tacy powinni być w 120 tys. miescie.
@erg. - Chyba się mylisz. To było obok
powinna tam powstać np. barku Unia aby ludzie dobrej roboty tzn realizujący politykę propreacyjną państwa, prawdziwi Polacy, lepszego sortu, mogli się tam spotykać, jeść i pić aby nabierać sił dodalszej wytężonej pracy prokreacyjnej aby naród rósł w siłę,
@Takie buty - No to będzie się działo, wstyd na cały świat. Bo w zasadzie jest to skutek jedynie. walki wewnętrznej w Pi S.
wyjdźmy z tej rasistowskiej zafajdanej chciwej i głupiej unii
Wyjdzmy i co dalej? Czekam na odpowiedź.
Wyjdź ze swoimi pisiorami i zamknij drzwi w drugiej strony. Wszystkim to wyjdzie na dobre
@ janek jak to co dalej -możemy żyć jak amisze. .. bez prądu telewizora internetu telefonu samochodu benzyny ropy i temu podobnych. To mogłoby być fajne życie.