57
27.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Stan w jakim jest obecnie ukazuje że jest pod opieką konserwatora jak rudery na grunwaldzkiej hehehe
Art :) (2021.10.27)

info

10  
  0
@Takie buty - Myślicie że tymi minusami przykryjecie nieudolność waszych idoli ? Już niedlugo będzie rewolucja i skonczy się ten nierząd. Mam nadzieję że wszyscy którzy na nich głosowali zostaną pozbawieni praw obywatelskich a ich majątki zostaną skonfiskowane na poczet kar. Tak by normalni Polacy nie płacili za waszą wojnę
8* (2021.10.27)
Urząd Miejski i Prezydent wysyła mieszkańcom wyrażne sygnały, że my tu w Elblagu żadnych zabytków nie lubimy, zwłaszcza tych poniemieckich, ale, że radni to łykają, to im się dziwie, wszak to ludzie przez nas wybrani i ponoc inteligentni i kształceni, przynajmniej tacy powinni być w 120 tys. miescie.
(2021.10.27)

info

7  
  6
@erg. - Chyba się mylisz. To było obok
(2021.10.27)
powinna tam powstać np. barku Unia aby ludzie dobrej roboty tzn realizujący politykę propreacyjną państwa, prawdziwi Polacy, lepszego sortu, mogli się tam spotykać, jeść i pić aby nabierać sił dodalszej wytężonej pracy prokreacyjnej aby naród rósł w siłę,
precz z prezewatywami (2021.10.27)

info

2  
  2
@Takie buty - No to będzie się działo, wstyd na cały świat. Bo w zasadzie jest to skutek jedynie. walki wewnętrznej w Pi S.
(2021.10.27)
wyjdźmy z tej rasistowskiej zafajdanej chciwej i głupiej unii
(2021.10.27)
Wyjdzmy i co dalej? Czekam na odpowiedź.
(2021.10.27)
Wyjdź ze swoimi pisiorami i zamknij drzwi w drugiej strony. Wszystkim to wyjdzie na dobre
Ja zostaję (2021.10.27)
@ janek jak to co dalej -możemy żyć jak amisze. .. bez prądu telewizora internetu telefonu samochodu benzyny ropy i temu podobnych. To mogłoby być fajne życie.
Architekt Wiejski . (2021.10.27)