UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystkie określenia bardzo trafne. Tylko nie w tym kierunku akurat. U pisowców to norma. Jeśli nasze członkostwo w Unii można porównać do małżeństwa to obawiam się że jak każda szanująca się kobieta w końcu wystawi frajerowi walizki za drzwi.

Strach w oczach