UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystkie określenia bardzo trafne. Tylko nie w tym kierunku akurat. U pisowców to norma. Jeśli nasze członkostwo w Unii można porównać do małżeństwa to obawiam się że jak każda szanująca się kobieta w końcu wystawi frajerowi walizki za drzwi.
Strach w oczach