UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nasz rząd zachowuje się jak "alimenciarz"który nie respektuje wyroku sądu i nie zamierza płacić zasadzonych alimentów. Mam nadzieję że tak samo skończy
System
Nasz rząd zachowuje się jak "alimenciarz"który nie respektuje wyroku sądu i nie zamierza płacić zasadzonych alimentów. Mam nadzieję że tak samo skończy
System