UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nasz rząd zachowuje się jak "alimenciarz"który nie respektuje wyroku sądu i nie zamierza płacić zasadzonych alimentów. Mam nadzieję że tak samo skończy

System

Anuluj