Wybrany wątek opinii
Tsue nałożył kolejną karę na Polskę za działania naszego faszystowskiego rządu. To już trzecia! Razem już 1.6 mln € dziennie.
Do moderacji
Odpowiedz
25
9
@Takie buty - Myślicie że tymi minusami przykryjecie nieudolność waszych idoli ? Już niedlugo będzie rewolucja i skonczy się ten nierząd. Mam nadzieję że wszyscy którzy na nich głosowali zostaną pozbawieni praw obywatelskich a ich majątki zostaną skonfiskowane na poczet kar. Tak by normalni Polacy nie płacili za waszą wojnę
Do moderacji
Odpowiedz
12
7
@Takie buty - No to będzie się działo, wstyd na cały świat. Bo w zasadzie jest to skutek jedynie. walki wewnętrznej w Pi S.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
@8* - Cali wy. Znacjonalizowac. Niech wymra jak dinozaury w gulagach. Albo w tyl glowy. Zeskoczyliscie po tej stronie Bugu z sowieckich tankow i pod skrzydłami demokracji udaje wam sie przemycać takie treści? To przecież nawoływanie do nienawiści. Rewolucja? Kubeł zimnej wody na te rozgrzane główki.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5