UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystkie określenia bardzo trafne. Tylko nie w tym kierunku akurat. U pisowców to norma. Jeśli nasze członkostwo w Unii można porównać do małżeństwa to obawiam się że jak każda szanująca się kobieta w końcu wystawi frajerowi walizki za drzwi.

Strach w oczach

Anuluj