57
27.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ruminek - Wiekowo na pewno, a czas juz uwolnić nas od mentalności prehistorycznej
(2021.10.27)
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Na końcu sprzedadzą siebie jako relikty dawnych czasów
(2021.10.27)
@Ruminek - Przecież widać co się dzieje.
(2021.10.27)
A kto ich kupi i do czego się przydadzą?
(2021.10.27)
Nie potrafisz zdobyć pieniędzy w inny sposób niż wyprzedaż wszystkiego czego się da to odejdź dziadu!!!
To jest własność mieszkańc (2021.10.27)

info

12  
  11
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - To go kup, wyremontuj i otwórz muzeum
mx (2021.10.27)
A żeby wszystkich pogodzić i zakończyć temat - proponuję wyburzyć /zrównać z ziemią a gruz wykorzystać na podsypkę pod nową drogę przez bażantarnie.
Architekt Wiejski . (2021.10.27)

info

15  
  9
Ciekawe, czy miejscy urzędnicy tradycyjnie niby niechcacy sprzedadzą te nieruchomość w rece handlarza
(2021.10.27)

info

12  
  5
Komuś z Towarzystwa Wzajemnej Adoracja wpadła w oko i trzeba ją za darmochę łyknąć- jakieś to typowe w E-g. ile juz tak poszło na lewo dla znajomków ?!
(2021.10.27)

info

13  
  7
Tsue nałożył kolejną karę na Polskę za działania naszego faszystowskiego rządu. To już trzecia! Razem już 1.6 mln € dziennie.
Takie buty (2021.10.27)