A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ruminek - Wiekowo na pewno, a czas juz uwolnić nas od mentalności prehistorycznej
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Na końcu sprzedadzą siebie jako relikty dawnych czasów
@Ruminek - Przecież widać co się dzieje.
A kto ich kupi i do czego się przydadzą?
Nie potrafisz zdobyć pieniędzy w inny sposób niż wyprzedaż wszystkiego czego się da to odejdź dziadu!!!
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - To go kup, wyremontuj i otwórz muzeum
A żeby wszystkich pogodzić i zakończyć temat - proponuję wyburzyć /zrównać z ziemią a gruz wykorzystać na podsypkę pod nową drogę przez bażantarnie.
Ciekawe, czy miejscy urzędnicy tradycyjnie niby niechcacy sprzedadzą te nieruchomość w rece handlarza
Komuś z Towarzystwa Wzajemnej Adoracja wpadła w oko i trzeba ją za darmochę łyknąć- jakieś to typowe w E-g. ile juz tak poszło na lewo dla znajomków ?!
Tsue nałożył kolejną karę na Polskę za działania naszego faszystowskiego rządu. To już trzecia! Razem już 1.6 mln € dziennie.