UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Urząd Miejski i Prezydent wysyła mieszkańcom wyrażne sygnały, że my tu w Elblagu żadnych zabytków nie lubimy, zwłaszcza tych poniemieckich, ale, że radni to łykają, to im się dziwie, wszak to ludzie przez nas wybrani i ponoc inteligentni i kształceni, przynajmniej tacy powinni być w 120 tys. miescie.