UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Urząd Miejski i Prezydent wysyła mieszkańcom wyrażne sygnały, że my tu w Elblagu żadnych zabytków nie lubimy, zwłaszcza tych poniemieckich, ale, że radni to łykają, to im się dziwie, wszak to ludzie przez nas wybrani i ponoc inteligentni i kształceni, przynajmniej tacy powinni być w 120 tys. miescie.


Anuluj