UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ janek jak to co dalej -możemy żyć jak amisze. .. bez prądu telewizora internetu telefonu samochodu benzyny ropy i temu podobnych. To mogłoby być fajne życie.

Architekt Wiejski .

Anuluj