46
27.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@bezRadny - A czy władze miasta w ogóle zabiegają o udział w jakichkolwiek gremiach, wg mnie aktywności brak.
(2021.10.27)
@TeofilSkorupa - Odklejony jesteś od realiów. Mariny klasy Saint Tropez czy na Chorwacji na oczy nie widziałeś. Większość jachtów motorowych utknęła by na torze wodnym w Nowakowie.
(2021.10.27)
@System - A ty u kogo "odpusty"kupujesz? U Michnik@? Shallom. Polska to nie polin.
(2021.10.27)
Ja akurat wierzę w naukę. Odpusty są dla tych którzy nie wierzą w ewolucję a w magika który tworzy ludzi z żeber.
System (2021.10.27)
@124 - Organizatorem jest Urząd Morski w Gdyni. To do nich musisz zanosić swoje gorzkie żale w kwestii lokalizacji tego wydarzenia. Na UM w Elblągu powieś zdechłe Azorki, gdy Portel napisze, że na spotkaniu nie było jego przedstawiciela, albo że był i siedział z rozdziawioną buzią ale słowa z siebie nie wydusił. ..
GłębokaMyśl (2021.10.27)
Obawiam się, że nie byłyby zdolne już do żeglugi po Zalewie, który jest akwenem zdecydowanie płytkim, średnia głębokość to niecałe 2 m.
GłębokaMyśl (2021.10.27)
Zakopać- tak jak chcieli to zrobić niemcy przed wojną. Pozostawiając połączenie wodne z przekopem. Uzyskane tereny przeznaczyć na pola uprawne. A tak serio o chciałbym tylko wieże widokową na Zatokę Elbląską.
unikalny podpis (2021.10.27)
Tylko rezerwat dla kaczorów i kaczek im. Jarosława I Śpiącego. Na ten płytki i brudny zalew nie przypłyną zachodni żeglarze. A dzisiaj nawet polscy wolą pływać po jez, mazurskich. @Teliga II
(2021.10.27)

info

8  
  1
Na pewno trzeba 1/ stworzyć bazę żeglarską na wzór tej w Wilkasach, na takim poziomie by przyciągala żeglarzy krajowych, ale i zagranicznych. 2/ Przygotować tereny pod budownictwo letniskowe i caloroczne na terenie Wysoczyzny miedzy Tolkmickiem, a Fromborkiem.
(2021.10.27)

info

1  
  5
osuszyć zasiać ryż
(2021.10.28)

info

1  
  0