UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zakopać- tak jak chcieli to zrobić niemcy przed wojną. Pozostawiając połączenie wodne z przekopem. Uzyskane tereny przeznaczyć na pola uprawne. A tak serio o chciałbym tylko wieże widokową na Zatokę Elbląską.
unikalny podpis