UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zakopać- tak jak chcieli to zrobić niemcy przed wojną. Pozostawiając połączenie wodne z przekopem. Uzyskane tereny przeznaczyć na pola uprawne. A tak serio o chciałbym tylko wieże widokową na Zatokę Elbląską.

unikalny podpis

Anuluj