Wybrany wątek opinii

Dobrze, że w Nowym Dworze Gd. zastanawiają się nad Mierzeją, w Elblągu inne problemy - otwarcie jadłodajni w szkole. ..
124 (2021.10.27)
@124 - No niestety, to my, elblążanie, zrobiliśmy taki wybór i miejmy żal do siebie.
(2021.10.27)
@124 - Organizatorem jest Urząd Morski w Gdyni. To do nich musisz zanosić swoje gorzkie żale w kwestii lokalizacji tego wydarzenia. Na UM w Elblągu powieś zdechłe Azorki, gdy Portel napisze, że na spotkaniu nie było jego przedstawiciela, albo że był i siedział z rozdziawioną buzią ale słowa z siebie nie wydusił. ..
GłębokaMyśl (2021.10.27)
Powrót do komentarzy