Wybrany wątek opinii
Dobrze, że w Nowym Dworze Gd. zastanawiają się nad Mierzeją, w Elblągu inne problemy - otwarcie jadłodajni w szkole. ..
Do moderacji
Odpowiedz
39
3
@124 - No niestety, to my, elblążanie, zrobiliśmy taki wybór i miejmy żal do siebie.
Do moderacji
Odpowiedz
15
1
@124 - Organizatorem jest Urząd Morski w Gdyni. To do nich musisz zanosić swoje gorzkie żale w kwestii lokalizacji tego wydarzenia. Na UM w Elblągu powieś zdechłe Azorki, gdy Portel napisze, że na spotkaniu nie było jego przedstawiciela, albo że był i siedział z rozdziawioną buzią ale słowa z siebie nie wydusił. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0