Wybrany wątek opinii

wybetonować najlepiej, albo przenieść.
(2021.10.27)
To właśnie jest myślenie totalnej opozycji. Zamiast stworzyć wielki port który może być wielką konkurencją dla Gdańska i czy portów niemieckich i rosyjskich (dlatego właśnie Unia i Putin)tak strasznie zwalczały ten wielki wspaniały projekt polskiego Kanału Sueskiego). Zamiast stworzyć na zalewie miejsce dla turystów jak na przykład Chorwacja czy Saint Tropez to oni chcą to wszystko niszczyć bo to wspaniałe dzieło stworzyło Prawo i Sprawiedliwość.
TeofilSkorupa (2021.10.27)
@TeofilSkorupa - Brednie!!!
(2021.10.27)
@TeofilSkorupa - Milusi głuptasku, czy byłeś może kiedyś w porcie większym niż ten we Fromborku ? Google Maps funkcja Street View pokaże ci o czym piszesz porównując możliwości Elbląga i Zalewu z Saint Tropez albo kurortami Chorwacji. Koniecznie zadzwoń do pana Arkadiusza Zglińskiego i umów się na rozmowę na temat konkurencyjności parkingu dla TIRów wobec wymienianych przez ciebie, rycerzu pustej propagandy, morskich portów polskich czy europejskich. GM ponownie odsyła tym razem wszystkich użytkowników forum do wspomnianej funkcji map Google. Dzięki niej nie ruszając się z domu można spróbować zobaczyć skalę pustki propagandy naszego radosnego don Teoficia de Skorupci hrabiego San Escobara. .. Właściwie to trudno powiedzieć czy osoba skrywająca się pod tym nickiem nie pluje w twarz czytelnikom jego propagandowej papki.
GłębokaMyśl (2021.10.27)
@TeofilSkorupa - Zdjęcie parkingu dla TIRów w Elblągu w podobnej skali co zdjęcie portu w Gdańsku.
GłębokaMyśl (2021.10.27)
@TeofilSkorupa - Port w Gdańsku na zdjęciu o podobnej skali co elbląski parking dla TIRów.
GłębokaMyśl (2021.10.27)
@TeofilSkorupa - Odklejony jesteś od realiów. Mariny klasy Saint Tropez czy na Chorwacji na oczy nie widziałeś. Większość jachtów motorowych utknęła by na torze wodnym w Nowakowie.
(2021.10.27)
Obawiam się, że nie byłyby zdolne już do żeglugi po Zalewie, który jest akwenem zdecydowanie płytkim, średnia głębokość to niecałe 2 m.
GłębokaMyśl (2021.10.27)
Powrót do komentarzy